Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:00ALPHEN 3-TILBURG 30 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:30TILBURG 8-HAAGSE BEEMDEN 40 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
09:30TILBURG 10-DE HAMBAKEN 10 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
09:30TILBURG 3-ULVENHOUT 15 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
09:30TILBURG 10-DE HOGE HEIDE 106 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
11:30TILBURG 4-DE MATTENKLOPPERS 15 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
11:30BERGENSHUIZEN 2-TILBURG 90 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
13:00BERKEL-ENSCHOT 1-TILBURG 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
13:00WOLFSBOSCH 1-TILBURG 14 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30TILBURG 1-MEERHOVEN 12 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
13:30TILBURG 4-ALPHEN 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
14:30MARKANT 9-TILBURG 62 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
15:00TILBURG 2-DE YPELAER-H'BEEK 10 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
15:00TILBURG 5-DE MERLETTEN 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
15:00TILBURG 2-RIEL 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
15:00TILBURG 5-DE HOGE HEIDE 55 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
15:00TILBURG 11-MOLENSCHOT 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
15:00TILBURG 1-DE MATTENKLOPPERS 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:00DE IJPELAAR-BREDA 2-TILBURG 111 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:30GOIRLE 2-TILBURG 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
10:30GOIRLE 4-TILBURG 86 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
12:30STRIJDO 2-TILBURG 63 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00HAAREN 3-TILBURG 74 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:00RAAMSDONKSVEER 2-TILBURG 72 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
14:00AALBURG 1-TILBURG 44 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
14:00DE IJPELAAR-BREDA 5-TILBURG 90 - 6Roodzand Kunstgras
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00TILBURG 2-BOEMERANG 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
09:00TILBURG 1-HELVOIRT 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00TILBURG 1-ASMUNT 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00UDENHOUT 1-TILBURG 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
10:30TILBURG 2-ULVENHOUT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:30MIERLO 1-TILBURG 44 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
10:30TILBURG 6-ETTEN 53 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30TILBURG 1-DASH '35 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
10:30TILBURG 3-HAAGSE BEEMDEN 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
11:00DE BALLEDONK 1-TILBURG 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
12:00TILBURG 9-WERE DI TILBURG 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
13:30TILBURG 8-WOUW 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30TILBURG 2-BREDA 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:30BOEKEL 2-TILBURG 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
10:00RUITERSVAART 2-TILBURG 50 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
11:30DE MERLETTEN 1-TILBURG 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30ASMUNT 1-TILBURG 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30ETTEN 2-TILBURG 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
13:30ETTEN 6-TILBURG 71 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
17:00TILBURG 1-DE DONKELAAR 12 - 0Gravel
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:30TILBURG 1-DE KORREL 10 - 4Gravel
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:30TILBURG 1-UDENHOUT 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TENDO 1-TILBURG 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-HILTEN 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TILBURG 2-BERKEL-ENSCHOT 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00ENGELEN 3-TILBURG 54 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00WAESBEECK 1-TILBURG 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00TILBURG 4-WERE DI TILBURG 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
19:00DE KLINKAERT 2-TILBURG 64 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00TILBURG 3-HAAREN 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00TILBURG 2-STOKEIND 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00HOOGHEI 1-TILBURG 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00SLA RAAK OISTERWIJK 2-TILBURG 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00STRIJDO 1-TILBURG 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BAVEL 4-TILBURG 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00TILBURG 5-ZANDLIGT 44 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00ZANDLIGT 3-TILBURG 41 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
20:15TILBURG 2-BOEMERANG 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
20:15TILBURG 4-TENDO 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
20:15TILBURG 5-DE KLINKAERT 43 - 1Gravel
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:00MARKANT 7-TILBURG 72 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:00MARKANT 9-TILBURG 90 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30TILBURG 6-PRINCENHAGE 14 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
09:30TILBURG 9-MARKANT 111 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
09:30TILBURG 11-DE KEMPHANEN 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
11:30TILBURG 5-MARKANT 73 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
11:30TILBURG 3-RIEL 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:30RAOKTUM 1-TILBURG 41 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
12:30DE HOGE HEIDE 2-TILBURG 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30TILBURG 3-BAS DONGEN 45 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:30TILBURG 10-DE PETTELAER 113 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
13:30TILBURG 1-ROSMALEN 13 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30TILBURG 5-WAESBEECK 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ERESLOCH 3-TILBURG 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
14:00SMASH BOZ 1-TILBURG 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:00TILBURG 7-DE KORREL 21 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
15:00ALPHEN 1-TILBURG 43 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
15:00TILBURG 10-WERKENDAM 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
16:00TILBURG 1-ASMUNT 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
16:00TILBURG 3-DINTELOORD 14 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
10:00RCW WAALWIJK 4-TILBURG 44 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
10:00PRINSENBEEK 1-TILBURG 23 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:30ALMKERK 1-TILBURG 111 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:15QUIRIJN 1-TILBURG 83 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
12:00BOEMERANG 2-TILBURG 64 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:30ACHTER DE BOGEN 3-TILBURG 85 - 0Kunstgras
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00TILBURG 1-BASTION BASELAAR 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00TILBURG 2-ALPHEN 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
09:00TILBURG 1-BOEMERANG 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
10:00QUIRIJN 1-TILBURG 66 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BIJSTERVELDEN 1-TILBURG 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:30TILBURG 4-DEURNE 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
10:30TILBURG 5-ETTEN 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:30TILBURG 7-RIJSBERGEN 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:30TILBURG 8-RICO 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
11:30DE PETTELAER 1-TILBURG 94 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30TILBURG 1-DE PETTELAER 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:30TILBURG 3-SMASH BOZ 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00IDUNA 2-TILBURG 10 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00TILBURG 2-UBACH O WORMS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00PRINSENBEEK 2-TILBURG 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:30SLA RAAK OISTERWIJK 2-TILBURG 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
11:30'T KEPERKE 1-TILBURG 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:30ETTEN 3-TILBURG 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
14:00DE VIJFHUIZEN 1-TILBURG 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ULVENHOUT 2-TILBURG 24 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00BASTION BASELAAR 1-TILBURG 1Gravel
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 2-TILBURG 13 - 1Roodzand Kunstgras
donderdag 17 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TILBURG 1-STOKEIND 22 - 2Gravel
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE HOGE HEIDE 4-TILBURG 52 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 4-TILBURG 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
18:30LOON OP ZAND 6-TILBURG 51 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TILBURG 1-LOON OP ZAND 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00CASH 2-TILBURG 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00GOIRLE 2-TILBURG 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ENGELEN 2-TILBURG 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00TILBURG 3-DE GROOTE WIELEN 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00GOIRLE 5-TILBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00DE WIEL 2-TILBURG 31 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00BAS DONGEN 2-TILBURG 42 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TILBURG 5-MARKANT 84 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00TILBURG 2-UDENHOUT 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00PRINSENBEEK 1-TILBURG 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00TILBURG 2-BIJSTERVELDEN 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00TILBURG 4-DE MERLETTEN 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
20:15TILBURG 6-DE YPELAER-H'BEEK 50 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
20:15TILBURG 1-DE MERLETTEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
20:15TILBURG 3-DE BLAAK 13 - 1Gravel
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:30TILBURG 1-SMASHING '89 1Gravel
donderdag 24 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:00UDENHOUT 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 15Stand
13:00RIEL 1-TILBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE IJPELAAR-BREDA 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TILBURG 2-DE BLAAK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-BOEMERANG 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TILBURG 2-RIJEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00D'OGGELEN 2-TILBURG 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 28Stand
19:00BREDA 2-TILBURG 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00TILBURG 3-WAESBEECK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00HEKSENWIEL 8-TILBURG 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00TECO 1-TILBURG 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 5Stand
19:00TILBURG 1-BIJSTERVELDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00GOIRLE 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ZWALUWSE TV 2-TILBURG 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00RIJEN 1-TILBURG 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00WOBURNPARK 2-TILBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
20:15TILBURG 4-FIDOTE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
20:15TILBURG 4-BERKEL-ENSCHOT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
20:15TILBURG 5-BERKEL-ENSCHOT 4Gravel
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:30TILBURG 4-RCW WAALWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:30TILBURG 2-ACHTER DE BOGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:30TILBURG 4-RAAMSDONKSVEER 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:30TILBURG 6-GEMONDE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:30TILBURG 7-PRINSENBEEK 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00BIJSTERVELDEN 1-TILBURG 10Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:30ALPHEN 4-TILBURG 11Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
11:00DE WARANDE 3-TILBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
11:30TILBURG 9-BREDA 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:00BERKEL-ENSCHOT 1-TILBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:00DE MERLETTEN 2-TILBURG 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:30DE WINKELS 1-TILBURG 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
13:30TILBURG 11-WERE DI TILBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
13:30TILBURG 2-GILZE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:30TILBURG 8-ALPHEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
13:30TILBURG 1-ASMUNT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
14:00DE WARANDE 3-TILBURG 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
15:00TILBURG 2-VLTC VELDHOVEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
15:00TILBURG 4-BAS DONGEN 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
15:00TILBURG 8-TIOS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames 17+ * Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00DE BROEKHOEK 1-TILBURG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:00OIRSCHOT 1-TILBURG 9Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Overgangsklasse - Afdeling 1Stand
13:00THADIA 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:30TEGENBOSCH 4-TILBURG 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
13:30CASH 2-TILBURG 3Roodzand Kunstgras
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
09:00TILBURG 1-STOKEIND 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00ERESLOCH 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00TILBURG 1-DE WARANDE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00TILBURG 2-ZANDLIGT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00VENLO 2-TILBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
10:00BERGENSHUIZEN 2-TILBURG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
10:30TILBURG 9-LACOSTE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:30MARKANT 2-TILBURG 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
12:00TILBURG 3-LACOSTE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
12:00TILBURG 2-RUITERSVAART 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00TILBURG 1-MANGER CATS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00DE HAMBAKEN 1-TILBURG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30TILBURG 1-HELVOIRT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
13:30TILBURG 6-MARKANT 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30TILBURG 2-VIERHOEVEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:00TOS BERGEIJK 1-TILBURG 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00DE BLAAK 1-TILBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:00DE KLINKAERT 1-TILBURG 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
13:00DE BOCHT 1-TILBURG 8Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:00RAAMSDONKSVEER 1-TILBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
17:00TILBURG 1-THADIA 1Gravel
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00METZ-POINT 1-TILBURG 1Roodzand Kunstgras
donderdag 31 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:30TILBURG 1-BOEMERANG 3Gravel