Conceptindeling voorjaarscompetitie 2024

Hieronder de senioren-teams die gaan strijden tijdens de voorjaarscompetitite 2024. De technische commissie heeft met de grootst mogelijke zorg de teams samengesteld uit de meer dan 650 inschrijvingen. Het was door alle voorkeuren weer een grote puzzel. Helaas hebben we niet iedereen zijn/haar voorkeur kunnen geven, wij vragen hier begrip voor.  

INVALLERS: Mocht je tijdens de competitie een invaller nodig hebben, dan kun je onderaan zien welke invallers je kunt vragen. 

Vrijdag Vrijdagmiddag Tennis  
Herendubbel 50+ 3e klasse Leon Oldenkotte (c)
4x HD   Joop van Troost
    Paul Jurgens
    Jan Willem Wijsman
    Erik van Ratingen
    Theo Verhoeven
     
Vrijdag Vrijdagavond Padel  
4x Dubbel 3e klasse Mitchell Maas (c)
    Wesley Verster
    Martijn Dirven
    Robin Huijsmans
    Tommy Verelst
    Etienne Dijkmans
    Randy Audenaerd
     
  3e klasse Maikel Veroude (c)
    Pedro van Helden
    Maarten Verkoeijen
    Dennis Mallant
    Rob Linders
    Rudy Bos
     
  4e klasse Norbert Broers (c)
    Maicol van den Oetelaar
    Marc Schrievers
    Dirk Jan Westendorp
    Edwin Groels
     
  4e klasse Martien van Oosterhout (c)
    David Peeters
    Ruud van der Lee
    Rogier van Hoenselaar
    Frenk Swaans
    Remco Snelders
     
  4e klasse Dick Tammer (c)
    Luc van der Veen
    Sander Both
    Vincent Krist
    Joey Houtepen
    Omar Kassem
     
  5e klasse Ralf Claassens (c)
    Daan Baeten
    Jeroen van Griensven
    Jeroen Mom
    Thijs Claassens
     
  5e klasse Carlo van Pelt (c)
    Leo van Loo
    Jaap-Jan van Eijden
    Marc Tuerlings
    Ton van der Aa
    Hans Krielaart
     
  6e klasse Sabine Timmermans (c)
    Cindy van den Boomen
    Alex van Rijsewijk
    Edwin van Gool
    John van Kempen
     
4x damesdubbel 3e klasse Yasmina van den Oetelaar (c)
    Annet van Gompel
    Karin van Loo-van de Wouw
    Meike de Roos
    Marieke Swaak
    Bernadette van Dooren
     
  3e klasse Vivian van den Oetelaar (c)
    Sophie Tuerlings
    Sabine Lucassen
    Ellen Kemmeren
    Miralda Lauwen
     
  3e klasse Jody de Rooij 
    Peggy Leferink (c)
    Gea Scheijven
    Christianne Wagemakers
    Ilona Mols
    Els Vissers
    Sandra Donders
    Debby Smits
    Lonneke Robben
     
  3e klasse Danielle van Arendonk 
    Marleen Ruijsenaars (c)
    Lisa Bloemenkamp 
    Sandra Rijnen-Kool
    Martine Dekker
Vrijdag Vrijdagavond Tennis  
Damesdubbel 17+    
4x DD  1e klasse Lusiana Jansen (c)
    Sharon Blokvoort
    Sjarlot Verhoof
    Renske Becx
    Jill Pankow
    Amber Nijhof
     
  2e klasse Marlou Verhoeven (c)
    Milou van Kaam
    Suzan Meeuwis
    Mariska Medendorp
    Charlotte Kennis
    Geeske Kanters
     
  3e klasse Daniek Brok (c)
    Stephanie van Dijk
    Dewy de Brouwer-van Hoof
    Renee Hazelaar
    Noortje van Outheusden
    Floor Heerkens
    Sofieke de Graaf
     
  4e klasse Lonneke Haans (c)
    Irirs van Laarhoven
    Susanne de Kleijn
    Noortje Maarschalkerweerd
    Fleur Vlassak
     
  4e klasse Meaghen Wouters (c)
    Marloes Schrauwers
    Janneke de Beer
    Dieke van Abeelen
    Juul Evers
    Kim van Loo
     
  4e klasse Chloë van Beek (c)
    Merel Fens
    Michelle van de Klundert
    Anna Suurmond
    Patricia Willemsen
     
  4e klasse  Lieke Eshuijs (c)
    Laura Gervedink Nijhuis
    Alies van der Ven
    Anouk Kooman
    Esmee Coehoorn
    Mariska Terweij
     
Damesdubbel 35+    
4x DD 1e klasse Rafke Hamers (c)
    Elles Fouchier-Klerkx
    Simone van Sprang
    Majorie van den Berg
     
     
  1e klasse Jette Oonk (c)
    Edith van Ierland
    Carlijn Knegtering
    Melissa Panhuis
    Gaelle Carrio
    Jacqueline Voorbraak
    Bregje van der Horst
     
  2e klasse Marion van Herk 
    Petra Marcus
    Willeke Lucius (c)
    Linda Rovers
    Kristel Jansen
    Marieke Evers
     
  4e klasse Heidi Klerkx (c)
    Erica van Lisdonk
    Mariëtte Manders
    Kim Schalken
    Yvonne Hermans
    Esther van der Vorst
     
  4e klasse Hilde Gerards (c)
    Marie-Claire de Koster
    Karen van Erven
    Susan Corsten
    Caroline Kruyt
     
  4e klasse Nannie Vermeer (c)
    Sylvia Spinnewijn
    Jeske de Jong-Boemaars
    Tamara Kuijpers
    Ellen van Alphen
     
Herendubbel 17+    
4x HD 3e klasse Frank Verhoeven (c)
    Kevin Spits
    Dennis Haak
    Bart Vissers
    Mark van den Hout
    Eric van der Laak
     
  3e klasse Michel Verburg (c)
    Pascal Lucacevich
    Daan van Overbeek
    Roy de Bruijne
    Martijn Schoenmakers
    Mark van Esch
    Roan de Fouw
     
Herendubbel 35+    
4x HD Hoofdklasse Jean-Paul Curfs (c)
    Roderik Robeer
    Sander van de Ruit
     
     
  Hoofdklasse Ger Thijssen (c)
    Hugo van der Aa
    Jeroen Rempt
    Ralph Hoekstra
     
  1e klasse Johan Maes (c)
    Jacco de Leeuw
    Marc Vermeulen
    Peter Villevoye
    Ivo van Driel
    Ramon van den Heuvel
     
Gemengddubbel 17+    
DD, HD, 2x GD 2e klasse Maartje van Bavel (c)
    Chantal Wouters
    Marielle Linnemans
    Mariëtte Sebregts
    Jimmy van Campenhout
    Saf Lesteluhu
     
  2e klasse Shiron Boons (c)
    Azra Sertovic
    Viënna van Tilburg
    Jikke Becx
    Bart Becx
    Sjors van den Heuvel
     
  4e klasse Irene Vriezen 
    Mara Oostvogels
    Stephanie Koornneef
    Tessa Vriends (c)
    Sjoerd Verbeek
    Victor González-Jiménez
     
  4e klasse Arjan Rietra 
    Jochem van Oss
    Debby Smeets
    Linda van Gorp
    Jody Petit
    Noëlle van Bijlevelt (c)
     
  4e klasse Simone Meijs (c)
    Sofie Pijnenburg
    Stephanie Rijneveld
    Paul van Besouw
    Marc van de Hulsbeek
     
  4e klasse Heiline Adriaansen (c)
    Manon van Dooren
    Denny Claessen
    Bob Adang
    Amaranth Vereijken
     
  4e klasse Robin Verelst (c)
    Lette Soetens
    Lisa de Weijer
    Gerrit van Heusden
    Khang Tran
     
Gemengddubbel 35+    
DD, HD, 2x GD Hoofdklasse Rudolf den Dekker (c)
    Ivo Kovac
    Erik Stieger
    Govert van Nunen
    Tanja Donders
    Wieke Vrins
    Judith van Hout
    Hanneke Tacke
     
  Hoofdklasse Heidi Becx (c)
    Maria Verheijen-Knelsen
    Femke Taminiau
    Arno Sparidaens
     
     
  2e klasse Kathelijn van Heeswijk (c)
    Willemijn Reinders
    Ilja van Beest
    Frans Vromans
    Martijn Zwaan
     
  2e klasse Ivo Peeters (c)
    Dennis van Trier
    Marieke Evers
    Brenda Kovac
    Ellen Kepers
    Martijn de Kort
     
  4e klasse Joost van Heesch (c)
    NIcole de Leijer
    Pascalle van Loon
    Wilbert Wouters
     
  4e klasse Jan van Mourik (c)
    Jan Willem Lenderink
    Paul Surendonk
    Sandra Smulders
    Marian Tijssens
     
  4e klasse Roland Brans (c)
    Joep Taminiau
    Remko  Kolen
    Ingrid van de Hulsbeek
    Anneke Stevens
    Marleen Verschuuren
     
  4e klasse Olaf Kok (c)
    Maurice Hermans
    Maykel Kivits
    Jorien Thijssen-Hormann
    Tineke van Belkom
    Sabine Donderds
    Kim Schalken
     
Zaterdag Padel  
4x dubbel Hoofdklasse Bram Rutten (c)
    Yaniek Vekemans
    Michiel van Oosterhout
    Bart Rutten
     
  Hoofdklasse Rob Jaspers (c)
    Jaap Smits
    Bas Weterings
    Ido Kronenberg
    Stephen Meindert
     
  2e klasse Stephan van de Wijdeven (c)
    Koen van Boxtel
    Daan Jurriens
    Rob Groenen
    Ruud Swinkels
    Rens van Bladel
     
  2e klasse Yuri Swolfs (c)
    Koen van Loo
    Joep Leermakers
    Marcus Smits
    Chiem Hemels
     
  3e klasse Erik Horsten 
    Daan van Dun (c)
    Tjeerd van den Heuvel
    Koen Verhaaren
    Robert Melchiors
    Mike van Riel
     
  4e klasse Hugo van der Aa (c)
    Erwin Trooster
    David van Sas
    Bart Dikmans
     
  5e klasse Maarten Schoonus (c)
    Paul Bressers
    Marlot Tuerlings
    Sjarlot Verhoof
     
  6e klasse Leon van Lier (c)
    Mathieu Hermans
    Ralph Meuwese
    Bart Vrinten
     
Zaterdag Tennis  
Damesdubbel 1e klasse Jantien de Jong (c)
4x DD   Audrey van der Laak
    Lieke Schellekens
    Carlijn de Ruijter-Kanters
    Rhonda Geerts
     
  2e klasse Loes van Bergen (c)
    Sanne Voncken
    Anke vande Putte
    Janneke Hanssen-van der Stelt
    Anouk van Kraaij
    Sarli van de Sande
     
  2e klasse Michelle de Poot (c)
    Shiron Boons
    Imke van den Boom
    Charlotte Depondt
    Annick Koevoets
    Laura Valentijn
     
  3e klasse Romy van Gils (c)
    Sandra Meijs
    Anouk Bolink
    Daisy Boogerd
    Renske Spijkers
     
  3e klasse Ingrid Leenders (c)
    Evelien Simons
    Bregje van Dongen
    Rafke Hamers
    Eline Coopmans
    Karin Maassen
    Kirstin van der Put
     
  3e klasse Azra Sertovic (c)
    Pauline van den Bogaerd
    Viënna van Tilburg
    Sanne Luiten
    Nadine Allewijn 
     
  3e klasse Kim Meierdres (c)
    Laura Molthof
    Joyce Bomers
    Brenda Snoeijen
    Meike van de Beek
     
  3e klasse Femke Kolen 
    Rosan Hijstek
    Janneke Dirkx (c)
    Caia Raaijmakers
    Rianne Deurloo
    Kathy Goossens
     
  3e klasse Esmee de Bekker (c)
    Lisan Zoon
    Lynn Romme
    Rowie Middelhof
    Sophie Boendermaker
    Jilly Buijs
    Amy Jacobs
     
  3e klasse Lise Traa (c)
    Maud van Eck
    Carlijn Marinissen-Boleij
    Fenna van den Hoven
    Renee Mooren
    Marlies de Brouwer
     
  4e klasse Coralie Scherff (c)
    Pien van Nistelrooij
    Susan Morcus
    Nina van As
    Eva Walschots
     
  4e klasse Amy Wouters (c)
    Melissa Wouters
    Kim Wouters
    Kyara Sturkenboom
    Birgit Kemkes-Vermunt
    Jamie van den Hombergh
     
  4e klasse Demi Mols (c)
    Evy Boons
    Evi van den Oetelaar
    Elien van Doormaal
    Marlijn Klaassen-van de Sande
    Inge Huijben
     
  4e klasse Wendy Vermue (c)
    Yvette Kruse
    Laura Kennes
    Janneke van Beusekom
    Marlicke van Dijck
    Vivianne Dubbelman
     
Dames    
2xDE, 3xDD 4e klasse Judith Quirijnen (c)
    Vera de Jong-Bostelaar
    Inès van de Kimmenade
    Nathalie Bergen
    Cindy van den Aker
    Leonie van Andel
    Ingrid Geurts
     
Heren    
4xHE, 2xHD 1e klasse Paul Schuurbiers 
    Stef Schepens
    Tristan vAffelenvSaemsvoort
    Stan Scholten
    Jordi van Eert (c)
    Vincent Bustraan
    Nick Man
    Bennet van Duren
     
  2e klasse Michael Corsten (c)
    Boyd Vliegenberg
    Dennis Corsten
    Sam van Veen
    Gunther Brocken
    Alex de Lepper
     
  2e klasse Rob Cools (c)
    Bart Philippa
    Niels Emmen
    Tommy Verelst
    Simon Willemse
    Rick van Bijlevelt
     
  2e klasse Jos van Pelt (c)
    Bert Zijlmans
    Jasper Donders
    Arno Sparidaens
    Ricardo Tulkens
    Robbert Adriaansens
     
  3e klasse Herbert Coopmans (c)
    Manuel Bevers
    Armand van Ommen
    Jeroen Leijtens
    Jorg van Zon
    Bertain Verhoeven
    Eelco de Vries
     
  4e klasse Maarten Kemps (c)
    John Hardy
    Jelmer van der Steen
    Martijn Walschots
    Luke Ambrosius
     
  4e klasse ErikJan Metselaar 
    Angel Pando Hermosilla
    Jurriën Laros (c)
    Tom van der Meer
    Dennis van de Sande
     
  4e klasse Bart Becx (c)
    Rutger de Vaan
    Timo Janssen
    Carlos Doedee
    Sjors Stokmans
    Sjors van den Heuvel
     
  5e klasse Joey Houtepen (c)
    Frans Jozef Becx
    Jikke Becx
    Mitchell Houtepenn
    Tom van Ierland
     
Heren 35+    
2xHE, 3xHD 3e klasse Frank Bolhuis (c)
    Joost Jansen
    Koen van den Elzen
    Bram Hendriks
    Koen van den Brule
     
Heren 35+    
4xHE, 2xHD 3e klasse Chiel Roovers (c)
    Rob Paulussen
    Rikco Verhoeven
    Paul van Oosterhout
    Lex Bartels
    Ronald Mommers
    Erik van der Kolk
     
Gemengd    
DE, HE, GD, DD, HD Hoofdklasse Richard Willems (c)
    Rob Goossens
    Femke Taminiau
    Mariola Gremmen
    Maartje Houtsma
    Mark van Valkenburg
     
  Hoofdklasse Rick America (c)
    Roald Kokke
    Tom Rieff
    Annemarieke Scheperkamp
    Inge Janssen
    Yvonne Beurskens
     
  Hoofdklasse Michiel Hopmans (c)
    Paul Vlak
    Rudolf den Dekker
    Anke Carels
    Annabel Boers
    Danique Sprokholt
     
  1e klasse Ruud Oomen (c)
    Tahnee Kouters
    Inge Rombouts
    Sander Rijzewijk
     
  2e klasse Sanne Ketelaars (c)
    Marije Hollestelle
    Christine Jilessen
    Rik Gerritsen
    Rob Geelen
    David Vertommen
     
  2e klasse Björn Floor
    Mike Montenij
    Wietske Verhoeven-Adriaansen
    Annemijn Tielen
    Francisco Visintini
    Janneke Spijkers
     
  3e klasse Coen Diemel (c)
    Tom Koper
    Kim Baijards
    Cindy Westland
    Iris Maas
     
  3e klasse Jacco Versluis (c)
    Rutger Engbers
    Jolijn Millenaar van Herwijnen
    Femke Goossens
    Celine de Vries
    Linda Pelzer
     
  4e klasse Annet Koning (c)
    Jeanine de Kluijver
    Tim de Bont
    Robert van der Veer
     
Gemengddubbel    
DD, HD, 2xGD 2e klasse Job van Zundert (c)
    Toshin Tjin-A-Sie
    Silvie Coppelmans
    Eva Tjin-A-Sie
    Iris Koppenol
     
  3e klasse Rob Spijkers (c)
    Luc Wouters
    Arlon Biemans
    Tom Kuijpers
    Sanne van Huijkelom
    Carolien Thijssen
    Inez Annee
     
  4e klasse Hilde Dirks (c)
    Martijn Vervuurt
    Luuk Wouters
    Judith van Erk
    Michiel Schreurs
    Sophie de Hond
     
Zondag Padel  
4x Dubbel 1e klasse Ivo Kovac (c)
    Roy de Bakker
    Roland Kuijpers
    Dave Lucassen
    Tim Lucassen
     
  2e klasse Niek Heeren (c)
    Pim Krebaum
    Niek Wilborts
    Rens van den Hout
     
  3e klasse Rob Croes (c)
    Vincent van de Wiel
    Camiel van Daelen
    Ramon van Geloven
     
  3e klasse Stijn Scheffers (c)
    Douwe Verhagen
    Joost Vermeer
    Bart Schraven
     
4x damesdubbel 2e klasse Sandra Fidom (c)
    Chantal Baecke
    Ylvie Pieters
    Monique Klein
    Marieke Swaak
    Tanja Donders
    Bauke Vromans
    Karlijn Scheffers
     
  2e klasse Marlous Wouters (c)
    Floor van Kemenade
    Charlotte Schoormans-Haarselhorst
    Susan Sparidaens
    Maud Santegoets
     
Zondag Tennis  
Zondag Damesdubbel    
4x DD 1e klasse Marion van Aalst (c)
    Marianne van Bommel
    Saskia de Vries
     
     
Zondag heren 6e klasse Jeroen Elias (c)
    Bram Kuijpers
    Roel Bogaert
    Timo Kok
    Joost Kouwenberg