KNLTB competitie tennis teams voorjaar 2021 (concept)

Donderdag Team 1 Marlijn van de Sande (c) 
Avond   Anouk Ackermans
8-9   Eric van der Laak
2x dubbel    
  Team 2 Dillan Spijkers (c)
    Thomas Hordijk
    Freek van Remunt
     
Vrijdag Heren 1 50+ Leon Oldekotte (c)
Middag 2e klasse Paul Jurgens
Heren 50+   Ron Vervoort
4x HD   Joop van Troost
    Jan Willem Wijsman
     
Vrijdag Heren 1 17+ Luuk Smits (c)
Avond 2e klasse Maurits Jansen
Heren 17+   Jari Evers
4x HD   Björn Floor
    Mike Monteny
    Sander Willeboordse
    Teun Verbrugge
    David Muijtjes
     
  Heren 2 17+ Bart Vissers
  2e klasse Roel Collignon
    Frank Verhoeven (c) 
    Dennis Haak
    Kevin Spits
    Raymond Kok
     
  Heren 3 17+ Gijs Hopmans (c)
  3e klasse Jelle Kiwitz
    Rens Vonk
    Jasper Verhoeven
    Philippe Ceelaert
    Gerrit van Heusden
     
Vrijdag Heren 1 35+ Ger Thijssen (c)
Avond Hoofdklasse Hugo van der Aa
Heren 35+   Jeroen Rempt
4x HD   Marc de Man
    Rudy Aerts
    Ralph Hoekstra
     
  Heren 2 35+ Johan Maes (c)
  1e klasse Ivo van Driel
    Ramon van den Heuvel
    Peter Villevoye
    Marc Vermeulen
    Jacco de Leeuw
     
  Heren 3 35+ Carlo van Pelt (c)
  3e klasse Maicol van den Oetelaar
    Hans Krielaart
    Jaap Meerhof
    Norbert Broers
    Heer 6
     
  Heren 4 35+ Guido Swaans (c)
  4e klasse Sijbren Breugelmans
    Bas van Heesch
    Wilbert Wouters
    Robert van der Veer
    Bram Maas
     
Vrijdag Dames 1 17+ Daphne Marcus (c)
Avond 2e klasse Petra Marcus
Dames 17+   Marion van Herk
4x DD   Willeke Lucius
    Margot van Genuchten
    Mirjam van Hoving
     
  Dames 2 17+ Marlou Verhoeven (c)
  2e klasse Milou van Kaam
    Charlotte Kennis
    Suzan Meeuwis
    Mariska Medendorp
    Geeske Kanters
     
  Dames 3 17+ Rianne Deurloo (c)
  3e klasse Femke Kolen
    Janneke Dirkx
    Rosan Hijstek
    Nikkie van der Lee
    Nicole van Hoof
     
  Dames 4 17+ Marleen Verschuuren
  3e klasse Anneke Stevens
    Carolien Thijssen
    Eva Goosen (c)
    Linda Martens
    Shiron Boons
     
  Dames 5 17+ Sophie Zomer (c)
  4e klasse Sarah de Nijs
    Maud van Eck
    Fenna van den Hoven
    Nanne Jansen
    Lette Soetens
     
  Dames 6 17+ Laura Quirijnen (c)
  4e klasse Lisa Hijstek
    Simone Hijstek
    Krissy Adema
    Sacha Mathijssen
    Heidi Klerkx
    Mariette Manders
     
  Dames 7 17+ Dewy de Brouwer
  4e klasse Stephanie van Dijk
    Noortje van Outheusden
    Renée Hazelaar
    Linda Jolie-Simons
    Laure Ligteringen
    Daniek Brok (c)
    Sofieke de Graaf
     
  Dames 8 17+ Annick van der Kaaden
  4e klasse Svea Kroot
    Michelle Poot
    Lotte van Poppel
    Lisa van Gestel (c)
    Annick Koevoets
     
Vrijdag Dames 1 35+ Ilse Gulickx (c)
Avond 1e klasse Heidi Wouters
Dames 35+   Sjarlot Verhoof
    Simone van Sprang
    Nicole van der Aa
    Elles Fouchier-Klerkx
     
  Dames 2 35+ Jacqueline Voorbraak
  2e klasse Gaelle Cario
    Jette Oonk (c)
    Bregje van der Horst
    Melissa Panhuis
    Carlijn Knegtering
     
  Dames 3 35+ Edith van Ierland (c)
  2e klasse Linda Rovers
    Kristel Jansen
    Loes van Bergen
    Janneke van der Stelt
    Marieke Evers
     
Vrijdag Gemengd 1 17+ Janneke Spijkers
Avond 1e klasse Muriel Schulte
Gemengd 17+   Annemijn Tielen
DD, HD, 2x GD   Wietske Adriaansen
    Jaap Habraken
    Maikel Veroude (c)
     
  Gemengd 2 17+ Silvie Coppelmans (c)
  2e klasse Eva van Gorp
    Job van Zundert
    Leon van Lier
    Dirk Freese
    Toshin Tjin-A-Sie
     
  Gemengd 3 17+ Lusiana Jansen-Druijts (c)
  4e klasse Claire Jansen-Druijts
    Linda Bruel
    Arjan Rietra
    Rene Valks
    Rik Gerritsen
     
  Gemengd 4 17+ Sandra Vermeer
  4e klasse Manon van Dooren
    Heiline Adriaansen
    Bob Adang
    Denny Claessen (c)
    Amaranth Vereijken
     
  Gemengd 5 17+ Denise van Aert (c)
  4e klasse Corina van Spaendonk
    Nienke Rozen
    Andre Schuuring
    William de Jong
    Remko Kolen
    Stefan Smulders
     
  Gemengd 6 17+ Noortje Smulders
  4e klasse Sabine Jackson
    Elske Hesen
    Denise Elsten
    Jeroen van den Oord
    Tim van Laak
    Wouter Smulders
    Thom Hardeman
     
Vrijdag Gemengd 1 35+ Tanja Donders
Avond Hoofdklasse Judith van Hout
Gemengd 35+   Wieke Vrins
 DD, HD, 2x GD   Hanneke Tacke
    Rudolf den Dekker (c)
    Erik Stieger
    Cees Vermeer
    Govert van Nunen
     
  Gemengd 2 35+ Heidi Becx-de Wit (c)
  Hoofdklasse Nicole van Gerwen
    Chantal Baecke
    Bas de Heer
    Niels Brabers
    Werner van der Velden
     
  Gemengd 3 35+ Karin van Leeuwen
  1e klasse Ellen Kepers
    Brenda Kovac-de Bruyn
    Pascal de Leeuw
    Dennis van Trier
    Ivo Peeters (c)
     
  Gemengd 4 35+ David van Sas (c)
  3e klasse Erwin Trooster
    Heer 3
    Maartje van Bavel
    Marielle Linnemans
    Chantal Wouters
     
  Gemengd 5 35+ Pascalle van Loon
  3e klasse Nicole Legro
    Monique Brands
    Frans Jozef Becx
    Theo van Gerwen
    Frank van Oirschot (c)
     
  Gemengd 6 35+ Charlotte Soons
  4e klasse Kitty Feelders van Luyt
    Sandra Smulders
    Jan van Mourik
    Paul Surendonk (c)
    Heer 3
     
  Gemengd 7 35+ Yvone van der Meijs
  4e klasse Marjan de Kwaasteniet
    Anna di Bella
    Wim de Kwaasteniet (c)
    Percy Roosblad
    Rob Vereijken
     
  Gemengd 8 35+ Maartje van der Aa (c)
  4e klasse Sabine Brocken-Timmermans
    Lotte Priem
    Olaf de Kok
    Maykel Kivits
    Maurice Hermans
     
Zaterdag Heren 1 Paul Schuurbiers (c)
Heren 17+ 1e klasse Nick Man
4x He, 2x HD   Bennet van Duren
    Stef Schepens
    Melvin de Wit
    Vincent Bustraan
    Jordi van Eert
     
  Heren2  Ruud Oomen (c)
  2e klasse Joost Wohl
    Robbert Wohl
    Jurgen Knol
    Sander Rijzewijk
    Nathan Schiffer
     
  Heren 3 Jos van Pelt (c)
  2e klasse Bert Zijlmans
    Jasper Donders
    Ernst de Haan
    Arno Sparidaens
    Ricardo Tulkens
     
  Heren 4 Rob Cools (c)
  2e klasse Rick van Bijlevelt
    Niels Emmen
    Bart Philippa
    Tommy Verelst
    Simon Willemse
     
  Heren 5 Misha Ling (c)
  3e klasse Bertain Verhoeven
    Armand van Ommen
    Jorg van Zon
    Herbert Coopmans
    Jeroen Leijtens
    Eelco de Vries
     
  Heren 6 Sjors Stokmans (c)
  3e klasse Carlos Doedee
    Bram Hendriks
    Koen van den Elzen
    Frank Bolhuis
    Joost Jansen
    Ronald Boudewijn
     
  Heren 7 Rikco Verhoeven
  3e klasse Rob Paulussen
    Ronald Mommers
    Chiel Roovers (c)
    Paul van Oosterhout
    Lex Bartels
     
  Heren 8 Luke Ambrosius (c)
  4e klasse Maarten Kemps
    John Hardy
    Jelmer van der Steen
    Martijn Walschots
    Job Wagemakers
     
  Heren 9 Chiem Hemels (c)
  5e klasse Yuri Swolfs
    Max Smolders
    Joep Leermakers
    Koen van Loo
    Thomas Schellekens
    Roel Stillekens
     
Zaterdag Heren 1 17+ Dennis Corsten
Herendubbel 17+ 1e klasse Michael Corsten (c)
4x HD   Corné Reukers
    Alex de Lepper
    Boyd Vliegenberg
    Sam van Veen
     
  Heren 2 17+ Jurriën Laros
  3e klasse Rik Gerritsen (c)
    Dennis van de Sande
    Tom van der Meer
    Angel Pando
    Erik-Jan Metselaar
    Rob Geelen
     
Zaterdag Dames 1 17+ Christine Jilesen (c)
Damesdubbel 17+ 1e klasse Sanne Ketelaars
4x DD   Marije Hollestelle
    Maria Verheijen
    Dame 5
    Dame 6
     
  Dames 2 17+ Anouk Bolink (c)
  3e klasse Romy van Gils
    Kim Baijards
    Sandra Meijs
    Daisy Boogerd
    Renske Spijkers
     
  Dames 3 17+ Joyce Bomers (c)
  4e klasse Kim Meierdres
    Laura Molthof
    Brenda Snoeijen
    Sophie Roels
    Meike van de Beek
    Sabine van Driel
     
  Dames 4 17+ Malu Hanssen
  4e klasse Lisan van Ginneken
    Marlies de Brouwer
    Nadine Allewijn (c)
    Frederique Marks
    Dame 6
     
Zaterdag Dames 1 17+ Dorrith van Boxtel (c)
Dames 17+ 2e klasse Rhonda Geerts
2x DE, 3x DD   Mathilde Muis
    Jantien de Jong
    Carlijn Kanters
    Audrey van der Laak
     
  Dames 2 17+ Vicky Velthuizen (c)
  3e klasse Laura Valentijn
    Anoek Cuijpers
    Inge Rombouts
    Fleur van Bragt
    Tahnee Kouters
     
  Dames 3 17+ Eline WIjnant
  3e klasse Melissa Schrier (c)
    Sabine Nutters
    Elke Smulders
    Esmee Ruiter
    Karin Nutters
     
  Dames 4 17+ Ingrind Leenders (c)
  3e klasse Bregje van Dongen
    Kirstin van de Put
    Karin Maassen
    Evelien Simons
    Eline Coopmans-Tijsma
    Rafke Hamers
     
  Dames 5 17+ Judith Quirijnen (c)
  3e klasse Pleuni Klessens
    Vera de Jong
    Ingrid Geurts
    Nathalie Bergen
    Ines van de Kimmenade
    Cindy van den Aker
     
  Dames 6 17+ Jody Petit (c)
  4e klasse Debby Smeets
    Karen Bogaert
    Lieke Bogaert
    Sharon Blokvoort
    Hester Bax
    Bernice van der Pompe
     
  Dames 7 17+  Meike Schreurs (c)
  4e klasse Kathy Goossens
    Kathelijne Jongen
    Caia Raaijmakers
    Marlon Maas
    Anne de Bes
    Laura de Bes
     
Zaterdag Gemengd 1 17+ Maartje Houtsma
Gemengd 17+ Hoofdklasse Femke Taminiau-Krijnen
DE, HE, GD, DD, HD   Nikki Damen
    Richard Willems (c)
    Rob Goossens
    Mark van Valkenburg
     
  Gemengd 2 17+ Inge Janssen (c)
  1e klasse Yvonne Beurskens
    Marjolein Hendrix
    Roald Kokk
    Rick America
    Yanniek Ivens
    Tom Rieff
     
  Gemengd 3 17+ Anke Carels
  1e klasse Marlies Demmers
    Danielle Leusink
    Michiel Hopmans (c)
    Paul Vlak
    Rudolf den Dekker
     
  Gemengd 4 17+ Annick Vermeeren
  1e klasse Yvonne Marcks
    Marlou Sinac
    Ivo Kovac
    Camiel van Daelen (c)
    Stijn Rieff
     
  Gemengd 5 17+ Jolijn Millenaar van Herwijnen
  3e klasse Marieke Kapteijn
    Dame 3
    Sjors Rutten (c)
    Jacco Versluis
    Rutger Engbers
     
  Gemengd 6 17+ Cindy Westland
  4e klasse Iris Maas
    Lise Traa
    Coen Diemel (c)
    Stijn Derksen
    Heer 3
     
  Gemengd 7 17+ Susanne van de Ven (c)
  4e klasse Inez Annee
    Carolien Thijssen
    Sanne van Huijkelom
    Luc Wouters
    Barrie Maas
    Rob Spijkers
    Arlon Biemans
     
  Gemengd 8 17+ Annet Koning (c)
  4e klasse Jeanine de Kluiver
    Shanna Kleinschmidt
    Stefan van Boxtel
    Robert van der Veer
    Tim de Bont
     
Zondag Heren 1 Marnix Ceelaert (c)
Heren 2e klasse Walter Neyens
4x HE, 2x HD   Arno Roos
    Ido Kronenberg
    Roel de Kok
    Michiel van Rijn van Alkemade
     
  Heren 2 Timo Kok
  7e klasse Rob Jansen
    Bram Kuijpers (c)
    Jeroen Elias
    Roel Bogaert
    Jasper Vingerhoets
     
  Heren 3 Bart Becx (c)
  7e klasse Rutger de Vaan
    Wouter van Pelt
    Sladan Bojic
    Sjors van de Heuvel
    Timo Janssen
     
Zondag Dames 1 Marion van Aalst (c)
Dames 5e klasse Marianne van Bommel
 4x DE, 2x DD   Freija Vermolen
    Karin du Long
    Saskia de Vries
    Dame 6 
     
  Dames 2 Lisan Zoon (c)
  5e klasse Inge Huijben
    Esmee de Bekker
    Babette Vermeulen
    Lenneke Haagh
    Joanne Cornelisse
     
Zondag Dames 1 Marlicke van Dijk
Damesdubbel klasse ntb Laura Kennes
4x DD   Hilde Doeleman
    Floor van Dijck
    Janneke van Beusekom (c)
    Yvette Kruse
    Tjarda van der Bruggen
     
Zondag Gemengd 1  
Gemengd 3e klasse  
2xDE, 2xHE, DD, HD, 2x GD    
  Gemengd 2  
  3e klasse  
     
  Gemengd 3  
  5e klasse  
     
Zondagmiddag Team 1 Sara Vonk (c)
8-9   Patricia Willemsen
2x dubbel   Kayleigh Dieleman
     
Invallers Gonnie Philippa (9-8) Michiel van Oosterhout (4-4)
  Demi Mols (8-8) Bart Leusink (8-8)
  Eva Goosens (8-7) Jan Willem Lenderink (9-9)
  Pia Scheperkamp (6-5) Khang Tran (8-8)
  Anouk de Brouwer (7-7) Safiadin Lesteluhu (9-9)
  Valerie Boor (8-8) Jordi van Eert (5-4)
    Sander Kneepkens (8-8)
   

Tom van Ierland (8-7)

   

Tom Kuijpers (8-8)