Najaarscompetitie tennis - Teams

De reservelijst vind je onderaan de indeling. Wil je ook op de reservelijst? Mail dan naar [email protected] met [email protected] in de cc.

 

Dag

Klasse

Naam

Vrijdagmiddag

Heren 1 50+ 2e kl

Guus Jurgens ©

Joop van Troost

Paul Jurgens

Ron Vervoort

Leon Oldenkotte

 

Vrijdag

Dames 1 35+ 2e kl

Heidi Wouters

Elles Fouchier-Klerkx

Nicole van der Aa

Ilse Gulickx ©

Nicole van Gorp

Simone van Sprang

 

Vrijdag

Dames 2 35+ 2e kl

Edith van Ierland ©

Carlijn Knegtering

Marieke Evers-van Erp

Kristel Jansen

Bregje van der Horst

Linda Rovers

 

Vrijdag

Dames 3 35+ 3e kl

Marleen van Kempen ©

Miranda Kassem

Laura Verschuuren

Miranda Schoonen

Karin Mols

Anita van de Louw

Mirella Lopez

 

Vrijdag

Dames 4 35+ 3e kl

Yvonne Hermans ©

Mariette Manders

Erica van Lisdonk

Kim Schalken

Sabine Donders

Janneke Bergmans

Susan Corsten

 

Vrijdag

Dames 5 35+ 3e kl

Merel Jansen ©

Heidi Klerkx

Silvia Burcksen

Marie-Claire de Koster

Speler 6 toevoegen

Linda Doomen

 

Vrijdag

Dames 1 17+ 2e kl

Maartje van Bavel ©

Saskia Wijtenburg

Chantal Wouters

Lonneke Lossie

Marielle Linnemans

Mirenne Koks

 

Vrijdag

Dames 2 17+ 2e kl

Daphe Marcus ©

Petra Marcus

Margot van Genuchten

Marion van Herk

Siemke Muis

Willeke Lucius

 

Vrijdag

Dames 3 17+ 3e kl

Marlou Verhoeven ©

Suzanne de Gooijer

Suzan Meeuwis

Mariska Medendorp

Milou van Kaam

Geeske Kanters

 

Vrijdag

Dames 4 17+ 3e kl

Laura Quirijnen ©

Carolien Thijssen

Demi Mols

Maaike Daniels

Simone Hijstek

Inez Annee

 

Vrijdag

Dames 5 17+ 3e kl

Romy van Gils ©

Elske Hesen

Denise Elsten

Noortje Smulders

Anouk Bolink

Daisy Boogerd

 

Vrijdag

Dames 6 17+ 3e kl

Rianne Deurloo

Rosan Hijstek

Janneke Dirkx

Nicol van Hoof ©

Nikkie van der Lee

Femke Kolen

 

Vrijdag

Gemengd 1 17+ 3e kl

Arjan Rietra ©

Stefan Smulders

Remko Kolen

Corine van Spaendonk

Inrgid Meijer

Denise van Aert

 

Vrijdag

Gemengd 1 35+ 2e kl

Dennis van Trier

Ivo Peeters ©

Roeland van Overbeek

Brenda Kovac

Ellen Kepers

Marleen Achten

 

Vrijdag

Gemengd 2 35 + 3e kl

Sabine Timmermans

Paul Kox

Maartje van der Aa ©

Lotte Priem

Sladjan Bojic

Olaf de Kok

 

Vrijdag

Gemend 3 35+ 3e kl

Percy Roosblad ©

William de Jong

Sacha Mathijssen

Lonneke van Schendel

Speler 6 toevoegen

Arlette Wisse

 

Vrijdag

Heren 1 17+ 2e klasse

Bart Vissers ©

Roel Collingnon

Raymond Kok

Mark van den Hout

Kevin Spits

Frank Verhoeven

 

Vrijdag

Heren 2 17+ 3e klasse

Bram Maas ©

Ruud Heuts

Rutger de Vaan

Wouter van Pelt

Speler 6 toevoegen

Vic Mols

 

Vrijdag

Heren 3 17+ 3e klasse

Maykel Kivits ©

Joost Somers

Ferry van Weereld

Tom Kuijpers

Sydney van Well

Frans Vromans

 

Vrijdag

Heren 1 35+ 1e kl

Ger Thijssen ©

Rudy Aerts

Marc de Man

Jeroen Rempt

Ralph Hoekstra

Hugo van der Aa

 

Vrijdag

Heren 2 35+ 2e kl

Johan Maes ©

Peter Villevoye

Jacco de Leeuw

Marc Vermeulen

Ivo van Driel

Ramon van de Heuvel

 

Vrijdag

Heren 3 35+ 2e kl

Carlo van Pelt ©

Norbert Broers

Hans Krielaart

Maicol van den Oetelaar

Frank van Oirschot

Ron van Schijndel

 

Vrijdag

Heren 4 35+ 3e kl

Guido Swaans ©

Harold Hoeijmans

Wilbert Wouters

Bas van Heesch

Speler 6 toevoegen

Sybrand Breugelmans

 

Zaterdag

Heren 1 17+ 1e kl

Ruud Oomen ©

Joost Wohl

Robert Wohl

Jurgen Knol

Sander Rijzewijk

Jeroen Ernst

Ernst de Haan

 

Zaterdag

Heren 2 17+ 1e kl

Rob Cools ©

Bart Philippa

Rick van Bijlevelt

Tommy Verelst

Niels Emmen

Simon Willemse

 

Zaterdag

Heren 3 17+ 1e kl

Michael Corsten ©

Dennis Corsten

Sam van Veen

Alex de Lepper

Corné Reukers

Boyd Vliegenberg

 

Zaterdag

Heren 4 17+ 1e kl

Michiel van Oosterhout ©

Stephan van de Wijdeven

Chris van Sassen

Gunther Brocken

David van Sas

Sander van de Ruit

 

Zaterdag

Heren 5 17+ 2e kl

Sjors Stokmans

Carlos Doedee

Bram Hendriks

Frank Bolhuis ©

Koen van den Elzen

Ronald Boudewijn

 

Zaterdag

Heren 6 17+ 2e kl

Misha Ling ©

Bertain Verhoeven

Eelco de Vries

Jorg van Zon

Herbert Coopmans

Armand van Ommen

 

Zaterdag

Heren 7 17+ 3e kl

Rob Paulussen

Rikco Verhoeven

Paul van Oosterhout

Lex Bartels

Chiel Roovers ©

Ronald Mommers

 

Zaterdag

Heren 8 17+ 3e kl

Bram Adriaans ©

Tom Groenhuijsen

Rick Bootsma

Gijs van den Brand

Olivier Vos

Niels Pothof

 

Zaterdag

Heren 9 17+ 3e kl

Luke Ambrosius ©

Jelmer van der Steen

John Hardy

Job Wagemakers

Martijn Walschots

Leon van Kempen

 

Zaterdag

Dames 1 17+ 2e kl

Dorrith van Boxtel ©

Jantien de Jong

Mathilde Muis

Rhonda Geerts

Lieke Schellekens

Carlijn Kanters

 

Zaterdag

Dames 2 17+ 3e kl

Leonie van Andel

Nathalie Bergen

Judith Quirijnen ©

Pleuni Klessens

Speler 6 toevoegen

Vera de Jong-Bostelaar

 

Zaterdag

Dames 3 17+ 3e kl

Ingrid Leenders ©

Eline Coopmans-Tijsma

Bregje van Dongen

Rafke Hamers

Karin Maassen

Evelien Simons

 

Zaterdag

Dames 4 17+ 3e kl

Malu Hanssen ©

Lisan van Ginneken

Christine Jilesen

Anouk Massuger

Anne-Karien Ketelaars

Sanne Ketelaars

 

Zaterdag

Dames 5 17+ 3e kl

Joyce Bomers

Sabine van Driel ©

Meike van de Beek

Brenda Snoeien

Sophie Roels

Kimberly Meierdres

Laura Molthof

 

Zaterdag

Dames 6 17+ 4e kl

Monique van Tartwijk ©

Henny van Diem

Sabine de Haas

Sanne Voncken

Carla Wouters

Anke van de Putte

Brigitte Mols

 

Zaterdag

Dames 7 17+ 4e kl

Anneke Stevens

Ellis van de Paal

Mariska Medendorp

Pauline Koolwijk

Linda Martens ©

 

Zaterdag

Dames 8 17+ 4e kl

Meike Schreurs ©

Kathelijne Jongen

Kathy Goossens

Marlon Maas

Laura de Bes

Anne de Bes

Caia Raaijmakers

 

Zaterdag

Gemend 1 17+ 1e kl

Tom Rieff

Annemarieke Scheperkamp

Yvonne Beurskens

Rick America

Roald Kokke

Inge Janssen ©

 

Zaterdag

Gemend 2 17+ 3e kl

Coen Diemel ©

Cindy Westland

Joost Jansen

Stijn Derksen

Nadine Alleweijn

 

Zaterdag

Gemengd 3 17+ 3e klasse

Jody Petit

Bram Kuijpers

Karen Bogaert ©

Roel Bogaert

Sharon Blokvoort

Rob Jansen

Jeroen Elias

Timo Kok

Jasper Vingerhoets

Debby Smeets

 

Zaterdag

Gemengd 4 17+ 3e klasse

Sjors Rutten ©

Jolijn Millenaar van Herwijnen

Femke Goossens

Jacco Versluis

Marieke Kapteijn

Rutger Engbers

 

Zaterdag

Gemengd 5 17+ 3e klasse

Denny Claessen

Amaranth Vereijken

Bob Adang

Heiline Adriaansen

Manon van Doorn

 

Zaterdag

Gemengd 6 17+ 4e klasse

Shanna Kleinschmidt

Annet Koning ©

Jeanine de Kluijver

Bart Becx

Tim de Bont

Robert van de Veer

 

Zaterdag

Gemengd 7 17+ 4e kl

Linda Haans

Rob van Iersel

Rob Spijkers

Eva van Gorp

Toshin Tjin-A-Sie

Silvie Coppelmans ©

 

Zaterdag

Gemengd 8 17+ 4e kl

Simone Peppenster

Barrie Maas

Arlon Biemans

Anne van Ostaden ©

Luc Wouters

 

Zondag

Dames 1 4e kl

Lisan Zoon ©

Maudi de Veth

Joanna Cornelisse

Esmee de Bekker

Lenneke Haagh

Inge Huijben

 

Zondag

Dames 2 4e kl

Marion van Aalst ©

Marianne van Bommel

Karin du Long

Andrea van der Velden

Freija Vermolen

 

Zondag

Heren 1 2e kl

Siem van Es

Jip Swanenvleugel

Milos Boksan

Tycho Schoonus

Bonno van den Hout

 
 

Reserve

V (8/8)

Sandra Meijs

 

V (8/7)

Kim Baijards

 

V (9/9)

Francess Ola Thomas

 

V (8/8)

Gonnie Philippa

 

M (8/8)

Sjors van den Heuvel

 

M (8/8)

Bas de Bok

 

M (8/8)

Maurice Hermans

 

M (8/7)

Frans Jozef Becx

 

V (8/7)

Nicole Legro

 

V (8/8)

Pascalle van Loon

 

V (8/7)

Jette Oonk

 

V (7/7)

Gaelle Carrio

 

V (8/7)

Renee Kocx

 

V (8/8)

Martine van den Akker

 

V (7/7)

Jacqueline Voorbraak

 

V (9/8)

Tjarda van der Bruggen

 

V (8/7)

Iris Maas

 

V (7/5)

Audrey van der Laak

 

V (6/6)

Marije Hollestelle

 

M (8/8)

John van Kempen

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 542 0606

Address

Goirlese Weg 34A
5026 PC Tilburg