De TCT kampioenen van KNLTB Najaarscompetitie 2019

28 oktober 2019


Het laatste officiële speelweekend van de KNLTB Najaarscompetitie van tennis en padel in 2019 zit erop! Gefeliciteerd aan alle kampioenen.

Tilburg 1 - Heren dubbel 50+ Vrijdag (2e klasse, afdeling 2)

Spelers: Paul Jurgens, Joop van Troost, Leon Oldenkotte, Erik van Ratingen, Ronald Vervoort, Martien van Oosterhout, Jan Willem Wijsman en Guus Jurgens.

Tilburg 1 - Heren dubbel 17+ Zaterdag (1e klasse, afdeling 8)

Spelers: Robert Wohl, Nathan Schiffer, Joost Wohl, Sander Rijzewijk, Ernst de Haan, Ruud Oomen, Jurgen Knol en Jeroen Ernst.

Tilburg 3 - Heren dubbel 17+ Zaterdag (1e klasse, afdeling 9)

Spelers: Dennis Corsten, Michael Corsten, Sam van Veen, Alex de Lepper, Boyd Vliegenberg, Gunther Brocken en Corné Reukers.

Tilburg 7 - Heren dubbel 17+ Zaterdag (3e klasse, afdeling 23)

Spelers: Lex Bartels, Chiel Roovers, Rikco Verhoeven, Paul van Oosterhout, Ronald Mommers, Rob Paulussen, Jasper Bartels en Jeroen Elias.

Tilburg 3 - Dames dubbel 17+ Vrijdag (3e klasse, afdeling 40)

Spelers: Suzan Meeuwis, Geeske Kanters, C.J.P. Kennis, Marlou Verhoeven, Milou van Kaam en Mariska Medendorp.

Tilburg 5 - Dames dubbel 17+ Vrijdag (3e klasse, afdeling 39)

Spelers: Romy van Gils, Elske Hesen, Anouk Bolink, Daisy Boogerd, Noortje Smulders, Sandra Meijs, Denise Elsten en Sabine Jackson.

Tilburg 6 - Dames dubbel 17+ Vrijdag (3e klasse, afdeling 67)

Spelers: Rianne Deurloo, Femke Kolen, Janneke Dirkx, Rosan Hijstek, Nicole van Hoof, Linda Martens, Nikkie van der Lee en Fieke Vermeer.

Tilburg 1 - Dames dubbel 35+ Vrijdag (2e klasse, afdeling 1)

Spelers: Ilse Gulickx, Nicole van der Aa, Simone van Sprang, Elles Fouchier-Klerkx, Heidi Wouters, Sjarlot Verhoof, Audrey van der Laak en Nicole van Gorp.

Tilburg 1 - Gemengd dubbel 35+ Vrijdag (2e klasse, afdeling 23)

Spelers: Ivo Peeters, Dennis van Trier, Ellen Kepers, Marleen Achten, Brenda Kovac-de Bruyn, Roeland van Overbeek, Connie Nagtzaam-Mahieu, Jody Petit, Alfons Mathijssen en Bas de Heer.

Tilburg 4 - Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (3e klasse, afdeling 26)

Spelers: Marieke Kapteijn, Femke Goossens, Jacco Versluis, Rutger Engbers, Sjors Rutten en Jolijn Millenaar van Herwijnen.

Tilburg 7 - Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (4e klasse, afdeling 13)

Spelers: Toshin Tjin-A-Sie, Silvie Coppelmans, Eva van Gorp, Rob Spijkers, Rob van Iersel, Lonneke van Schijndel, Linda Haans, Robert van der Veer, Leon van Lier, Yvonne Ensink en Dirk Freese.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 542 0606

Address

Goirlese Weg 34A
5026 PC Tilburg