Najaarscompetitie 2018

De najaarscompetitie is populairder dan ooit! Voor TCT spelen er dit jaar totaal 56 teams en landelijk is er ook een stijging van 5% ten opzichte van vorig jaar. Benieuwd naar de TCT Teams, poule-indeling en reservelijst klik verder.....

De poule-indeling kun je vinden door op de deze link te klikken..

De captainsavond is woensdag 5 september. De captains of afgevaardigden kunnen dan de competiebescheiden ophalen tussen 19.30 en 21.30 uur. Ook kunt u op deze avond vragen stellen, mochten er zaken omtrent de competitie niet duidelijk zijn. Onderaan is de reservelijst te vinden. Wil je hier ook op komen te staan kan je een mail sturen naar michielvanoosterhout@live.nl

 

Dag Klasse Naam
Vrijdagmiddag Heren 1 50+ Guus Jurgens ©
Paul Jurgens
Ron Vervoort
Leon Oldenkotte
 
Vrijdag Dames 1 35+ 1e kl Jolanda Rasenberg ©
Elles Fouchier-Klerkx
Nicole van der Aa
Ilse Gulickx
Nicole van Gorp
Simone van Sprang
 
Vrijdag  Dames 2 35+ 2e kl Edith van Eijkeren ©
Carlijn Knegtering 
Marieke Evers-van Erp
Kristel Jansen
Bregje van der Horst
Linda Rovers
 
Vrijdag  Dames 3 35+ 3e kl Inge Vermeer-Biezen
Maartje van der Aa ©
Roos Meeus
Kim Bakker
Lotte Priem
 
Vrijdag Dames 1 17+ 2e kl Cindy van den Aker
Nathalie Bergen
Judith Quirijnen ©
Pleuni Klessens
Hanneke Verhoeven
 
Vrijdag Dames 2 17+ 2e kl Maartje van Bavel ©
Saskia Wijtenburg
Chantal Wouters
Lonneke Lossie
Melissa Panhuis
Marielle Linnemans
Mirenne Koks
 
Vrijdag Dames 3 17+ 2e kl Daphe Marcus ©
Petra Marcus
Margot van Genuchten 
Marion van Herk
Willeke Lucius
Ellis van de Paal 
 
Vrijdag Dames 4 17+ 3e kl  Marlou Verhoeven
Suzanne de Gooijer
Suzan Meeuwis
Mariska Medendorp
Milou van Kaam 
Geeske Kanters ©
 
Vrijdag Dames 5 17+ 3e kl Lisan Zoon ©
Maudi de Veth
Marloes van Kleeff
Joanna Cornelisse
Suzanne Marino
 
Vrijdag Dames 6 17+ 3e kl Laura Quirijnen ©
Jennet Ruijters
Debby van Biesen
Maaike Daniels
Simone Hijstek
Lisa Hijstek
 
Vrijdag  Dames 7 17+ 3e kl Romy van Gils ©
Elske Hesen
Denise Elsten
Noortje Smulders
Daisy Boogerd
 
Vrijdag Gemengd 1 35+ 1e kl  Dennis van Trier
Ivo Peeters ©
Roeland van Overbeek
Brenda Kovac
Ellen Kepers
Marleen Achten
 
Vrijdag Gemend 2 35+ 2e kl  Frans Jozef Becx
Frank van Oirschot ©
Nicole Legro
Martijn Zwaan
Pascalle van Loon
 
Vrijdag Gemengd 1 17+ 2e kl Ramon van Geloven ©
Willem Hendrix
Rudy Bos
Leonie van Andel
Ingrid Geurts
Meike Graumans
 
Vrijdag  Gemengd 2 17+ 3e kl Arjan Rietra ©
Stefan Smulders
Remko Kolen
Corine van Spaendonk
Nikkie van der Lee
Denise van Aert
 
Vrijdag Heren 1 35+ 1e kl Ger Thijssen ©
Rudy Aerts
Marc de Man
Jeroen Rempt
Ralph Hoekstra
Hugo van der Aa 
 
Vrijdag Heren 2 35+ 2e kl Carlo van Pelt
Norbert Broers ©
Hans Krielaart
Mathieu Stillekens
Maicol van den Oetelaar
Ron van Schijndel
 
Vrijdag Heren 3 35+ 3e kl Guido Swaans ©
Harold Hoeijmans
Bas van Heesch
Sybrand Breugelmans
 
Vrijdag Heren 1 17+ 1e kl Misha Ling ©
Bertain Verhoeven
Jeroen Leijtens
Jorg van Zon
Herbert Coopmans 
Armand van Ommen
 
Vrijdag Heren 2 17+ 1e kl Maurice Krijn
Martien van Oosterhout
Niels Brabers
Joep Bertens
Werner van de Velden
Jurian Stoop ©
 
Vrijdag Heren 3 17+ 1e kl Rob Paulussen ©
Rikco Verhoeven
Paul van Oosterhout
Lex Bartels 
Chiel Roovers
Jasper Bartels
 
Zaterdag Dames 1 17+ 2e kl Dorrith van Boxtel
Jantien de Jong
Mathilde Muis 
Yvette
Lieke Schellekens 
Carlijn Kanters ©
 
Zaterdag Dames 2 17+ 3e kl Kim Baijards ©
Anke van de Putte
Mery Stads
Sanne Voncken
Janneke Spijkers
 
Zaterdag Dames 3 17+ 3e kl Ingrid Leenders ©
Eline Coopmans-Tijsma
Bregje van Dongen
Annet van Eijk
Rafke Hamers
Karin Maassen
Evelien Simons 
Heidi Wouters
 
Zaterdag Dames 4 17+ 3e kl Malu Hanssen ©
Lisan van Ginneken
Christine Jilesen
Anouk Massuger 
Anne-Karien Ketelaars
 
Zaterdag Dames 5 17+ 3e kl Joyce Bomers ©
Sabine van Driel
Meike van de Beek
Brenda Snoeien
 
Zaterdag Dames 6 17+ 4e kl Shanna Kleinschmidt ©
Kathy Goossens 
Meike Schreurs
Kathelijne Jongen
Laura de Bes
Marlon Maas
 
Zaterdag Dames 7 17+ 4e kl Jody Petit ©
Hester Bax
Karen Bogaert
Lieke Bogaert
Sharon Blokvoort
Debby Smeets
 
Zaterdag Dames 8 17+ 4e kl  Anneke Stevens ©
Eli Eghtesadi
Marleen Wielemaker
Els van der Horst
Mariska Medendorp
Inge van Gerwen
 
Zaterdag Dames 9 17+ 4e kl Rianne Deurloo
Rosan Hijstek
Janneke Dirkx
Nicol van Hoof ©
Femke Kolen
 
Zaterdag Gemend 1 17+ Hfd kl Tom Simons
Roald Kokke
Annemarieke Scheperkamp
Yvonne Beurskens
Maikel Veroude
Inge Janssen ©
 
Zaterdag Gemend 2 17+ 3e kl Jasper Essing ©
Toon Vereecken
Siemke Muis
Anne van Iersel  
Guy Merlin Leijtens
Charlotte Smelt 
 
Zaterdag Gemend 3 17+ 3e kl Coen Diemel ©
Cindy Westland
Joost Jansen
Lusiana Jansen
 
Zaterdag Gemengd 4 17+ 3e kl John Hardy
Jelmer van der Steen
Annet Koning ©
Suus van de Ven
Jeanine de Kluijver
Harm Keijenberg
 
Zaterdag Gemengd 5 17+ 4e kl Linda Haans ©
Jeroen van Hellenberg Hubar
Rob Spijkers 
Eva van Gorp
Linda Martens
Toshin Tjin-A-Sie
Silvie Coppelmans
 
Zaterdag Gemengd 6 17+ 4e kl Simone Peppenster ©
Barrie Maas
Michiel de Groot
Anne van Ostaden
Luc Wouters
Sanne de Win
 
Zaterdag Heren 1 17+ Hfd kl Niels Geven ©
Yanniek Ivens
Sander Berlinski
Stijn de Bresser
Maurice Scholten
Robbert Viering
Hein van Nuland
 
Zaterdag Heren 2 17+ 1e kl Michiel van Oosterhout
Stephan van de Wijdeven
Chris van Sassen
Gunther Brocken
David van Sas 
Robert Blaakenburg ©
Sander van de Ruit
 
Zaterdag Heren 3 17+ 1e kl  Ruud Oomen ©
Joost Wohl
Robert Wohl
Jurgen Knol
Sander Rijzewijk 
Jeroen Ernst
Ernst de Haan 
 
Zaterdag Heren 4 17+ 1e kl Michael Corsten ©
Dennis Corsten
Sam van Veen
Alex de Lepper 
Corné Reukers 
Hugo van der Aa 
Boyd Vliegenberg
 
Zaterdag Heren 5 17+ 1e kl Rob Cools ©
Bart Philippa
Rick van Bijlevelt
Tommy Verelst
Niels Emmen
Simon Willemse
 
Zaterdag Heren 6 17+ 2e kl Sjors Stokmans 
Carlos Doedee
Bram Hendriks 
Frank Bolhuis ©
Ronald Boudewijn
 
Zaterdag Heren 7 17+ 3e kl Bram Adriaans ©
Tom Groenhuijsen
Rick Bootsma
Gijs van den Brand 
Niels Pothof 
 
Zaterdag  Heren 8 17+ 4e kl  Luke Ambrosius © 
Tom Kuijpers 
Joost Somers
Maykel Kivits
Sydney van Well
Maarten Kemps 
 
Zondag Dames 1 3e kl  Jette Oonk ©
Gaelle Carrio
Renee Kocx
Esther Simons
Jaqueline Voorbraak
 
Zondag Dames 2 4e kl  Marion van Aalst ©
Marianne van Bommel
Karin du Long
Andrea van der Velden 
Freija Vermolen
 
Zondag Dames 3 4e kl  Ashley de Loos ©
Anouk Bolink
Sabine Timmermans
Sandra Meijs
Inge Huijben
 
Zondag Dames 4 4e kl Michelle van Eyndhoven ©
Judith van Santvoort 
Yvonne Ensink
Nicole Credoe
Vera de Jong-Bostelaar
 
Zondag Heren 1 17+ 4e kl Bram Kuijpers ©
Jasper Vingerhoets
Jeroen Elias 
Timo Kok
Rob Jansen
Roel Bogaert
 
Reserves Bart Vissers 7 06-24888108
  Raymond Kok 7 06-28966282
  Mark van de Hout 8 06-22368472
  Frank Verhoeven 9 06-45764594
  Johan Maes 7 06-15559157
  Marc Vermeulen 7 06-21891241
  Nadine Allewijn 8 06-29742199
  Wim de Kwaasteniet 8 06-28839727
  Ad van Hoek 8 06-21523883
  Kevin Spits 7 06-48828419