KNLTB competitie tennis teams najaar 2020

Vrijdag Heren 1 50+ Paul Jurgens (c)
Middag 2e klasse Ronald Vervoort
Heren 50+   Joop van Troost
4 x HD   Jan Willem Wijsman
    Leon Oldekotte
     
     
Vrijdag Heren 1 17+ Rikco Verhoeven
Avond 1e klasse Rob Paulussen
Heren 17+   Ronald Mommers
4 x HD   Chiel Roovers (c)
    Paul van Oosterhout
    Lex Bartels
     
  Heren 2 17+ Bart Vissers
  2e klasse Mark van den Hout (c)
    Frank Verhoeven
    Dennis Haak
    Kevin Spits
    Roel Collignon
    Raymond Kok
     
Vrijdag Heren 1 35+ Roderik Robeer (c)
Avond  Hoofdklasse Ivo Plakman
Heren 35+   Sander van de Ruit
4 x HD   Jean-Paul Curfs
    Alfons Mathijssen
    Mart Hoppenbrouwers
     
  Heren 2 35+ Ger Thijssen (c)
  Hoofdklasse Hugo van der Aa
    Jeroen Rempt
    Marc de Man
    Rudy Aerts
    Ralph Hoekstra
     
  Heren 3 35+ Johan Maes (c)
  1e klasse Ivo van Driel
    Ramon van den Heuvel
    Peter Villevoye
    Marc Vermeulen
    Jacco de Leeuw
     
  Heren 4 35+ Carlo van Pelt (c)
  3e klasse Maicol van de Oetelaar
    Hans Krielaart
    Norbert Broers
    Jaap Meerhof
     
     
  Heren 5 35+ Guido Swaans (c)
  4e klasse Sijbren Breugelmans
    Bas van Heesch
    Wilbert Wouters
    Bram Maas
     
     
Vrijdag Dames 1 17+ Daphne Marcus (c)
Avond 2e klasse Petra Marcus
Dames 17+   Marion van Herk
4 x DD   Willeke Lucius
    Margot van Genuchten
    Siemke Muis
     
  Dames 2 17+ Marlou Verhoeven (c)
  2e klasse Milou van Kaam
    Charlotte Kennis
    Suzan Meeuwis
    Mariska Medendorp
    Geeske Kanters
     
  Dames 3 17+ Rianne Deurloo (c)
  3e klasse Femke Kolen
    Janneke Dirkx
    Rosan Hijstek
    Nikkie van der Lee
    Nadine Allewijn
     
  Dames 4 17+ Maartje van Bavel (c)
  3e klasse Mariette Sebregts
    Chantal Wouters
    Marielle Linnemans
    Mirenne Koks
    Saskia Wijtenburg
    Caroline Kruyt
     
  Dames 5 17+ Noortje Smulders (c)
  3e klasse Daisy Boogerd
    Sabine Jackson
    Elske Hesen
    Denise Elsten
     
     
  Dames 6 17+ Laura Quirijnen (c)
  4e klasse Lisa Hijstek
    Simone Hijstek
    Krissy Adema
    Sacha Mathijssen
    Heidi Klerkx
    Mariette Manders
     
  Dames 7 17+ Sophie Zomer (c)
  4e klasse Renee Mooren 
    Sarah de Nijs 
    Debby Smits
    Kim Maas
    Patricia Jolie
     
Vrijdag Dames 1 35+ Ilse Gulickx (c)
Avond 1e klasse Nicole van Gorp
Dames 35+   Heidi Wouters
4 x DD   Sjarlot van Hoof
    Simone van Sprang
    Nicole van der Aa
    Elles Fouchier-Klerkx
     
  Dames 2 35+ Edith van Ierland (c)
  2e klasse Linda Rovers
    Bregje van der Horst
    Carlijn Knegtering
    Jacqueline Voorbraak
    Gaelle Cario
    Jette Oonk
    Marieke Evers
     
Vrijdag Gemengd 1 17+ Lusiana Jansen-Druijts (c)
Avond 4e klasse Claire Jansen-Druijts
Gemengd 17+   Linda Bruel
DD, HD, 2 x GD   Arjan Rietra
    Rene Valks
    Rik Gerritsen
     
  Gemengd 2 17+ Denise van Aert (c)
  4e klasse Corina van Spaendonk
    Ingrid Meijer
    Nienke Rozen
    Andre Schuuring
    William de Jong
    Remko Kolen
    Stefan Smulders
     
Vrijdag Gemengd 1 35+ Judith van Hout
Avond Hoofdklasse Wieke Vrins
Gemengd 35+   Hanneke Tacke
DD, HD, 2 x GD   Rudolf den Dekker (c)
    Cees Vermeer
    Govert van Nunen
     
  Gemengd 2 35+ Heidi Becx-de Wit (c)
  Hoofdklasse Nicole van Gerwen
    Chantal Baecke
    Bas de Heer
    Niels Brabers
    Werner van der Velden
     
  Gemengd 3 35+ Marleen Achten
  1e klasse Ellen Kepers
    Brenda Kovac-de Bruyn
    Pascal de Leeuw
    Roeland van Overbeek
    Dennis van Trier
    Ivo Peeters (c)
     
  Gemengd 4 35+ Pascalle van Loon
  3e klasse Nicole Legro
    Monique Brands
    Frans Jozef Becx
    Theo van Gerwen
    Frank van Oirschot (c)
     
  Gemengd 5 35+ Charlotte Soons
  4e klasse Kitty Feelders van Luyt
    Mary Stads
    Paul Surendonk 
    Jan van Mourik (c) 
     
     
  Gemengd 6 35+ Maartje van der Aa (c)
  4e klasse Sabine Brocken-Timmermans
    Marleen van Kempen
    Lotte Priem
    Olaf de Kok
    Sladjan Bojic
    Maykel Kivits
     
Zaterdag Heren 1 Paul Schuurbiers (c)
Heren  1e klasse Nick Man
4 x HE, 2 x HD   Bennet van Duren
    Stef Schepens
    Melvin de Wit
    Vincent Bustraan
     
  Heren 2 Ruud Oomen (c)
  2e klasse Joost Wohl
    Robbert Wohl
    Jurgen Knol
    Sander Rijzewijk
    Nathan Schiffer
     
  Heren 3 Jos van Pelt (c)
  2e klasse Bert Zijlmans
    Jasper Donders
    Ernst de Haan
    Arno Sparidaens
    Ricardo Tulkens
     
  Heren 4 Luke Ambrosius (c)
  4e klasse Maarten Kemps
    John Hardy
    Jelmer van der Steen
    Martijn Walschots
    Job Wagemakers
     
  Heren 5 Chiem Hemels (c)
  4e klasse Yuri Swolfs
    Max Smolders
    Joep Leermakers
    Thomas Schellekens
    Roel Stillekens
     
Zaterdag Heren 1 Niels Geven (c)
Herendubbel 17+ 1e klasse Maurice Scholten
4 x HD   Sander Berlinski
    Tom Simons
     
     
     
  Heren 2 Michael Corsten (c)
  1e klasse Dennis Corsten
    Corne Reukers
    Alex de Lepper
    Boyd Vliegenberg
    Sam van Veen
     
  Heren 3 Misha Ling (c)
  2e klasse Bertain Verhoeven
    Eelco de Vries
    Armand van Ommen
    Jorg van Zon
    Herbert Coopmans
    Jeroen Leijtens
     
  Heren 4 Sjors Stokmans (c)
  2e klasse Carlos Doedee
    Bram Hendriks
    Koen van den Elzen
    Frank Bolhuis
    Joost Jansen
    Ronald Boudewijn
     
Zaterdag Dames 1 Dorrith van Boxtel (c)
Dames 17+ 2e klasse Rhonda Geerts
2 x DE, 2 x DD   Mathilde Muis
    Jantien de Jong
    Carlijn Kanters
    Audrey van der Laak
     
  Dames 2 Melissa Schrier (c)
  3e klasse Eline Wijnant
    Sabine Nutters
    Elke Smulders
    Esmee Ruiter
    Karin Nutters
     
  Dames 3 Linda Martens (c)
  4e klasse Marleen Verschuuren
    Demi Mols
    Mariska Medendorp
    Nicole van Hoof
    Ellis van de Paal
    Pauline Koolwijk
     
  Dames 4 Meike Schreurs (c)
  4e klasse Kathy Goossens
    Kathelijne Jongen
    Caia Raaijmakers
    Marlon Maas
    Anne de Bes
    Laura de Bes
     
  Dames 5 Yvette Kruse (c)
  4e klasse Annick van der Kaaden
    Svea Kroot
    Michelle de Poot
    Lotte van Poppel
    Lisa van Gestel
     
Zaterdag Dames 1 Christine Jilesen (c)
Damesdubbel 1e klasse Malu Hanssen
4 x DD   Sanne Ketelaars
    Lisan van Ginneken
    Marije Hollestelle
    Maria Verheijen
     
     
  Dames 2 Ingrid Leenders (c)
  3e klasse Bregje van Dongen
    Kirstin van de Put
    Karin Maassen
    Evelien Simons
    Eline Coopmans-Tijsma
    Rafke Hamers
     
  Dames 3 Judith Quirijnen (c)
  4e klasse Pleuni Klessens
    Vera de Jong
    Nathalie Bergen
    Ines van de Kimmenade
    Cindy van den Aker
     
  Dames 4 Joyce Bomers (c)
  4e klasse Kim Meierdres
    Laura Molthof
    Brenda Snoeijen
     
    Sabine van Driel
     
  Dames 5 Monique van Tartwijk (c)
  4e klasse Sanne Voncken
    Anke van der Putte
    Henny van Diem
    Carla Wouters
    Jolijn Doomen
     
  Dames 6 Vicky Velthuizen (c)
  4e klasse Laura Valentijn
    Anoek Cuijpers
    Inge Rombouts
     
     
     
  Dames 7 Jody Petit (c)
  4e klasse Sharon Blokvoort
    Debby Smeets
    Karen Bogaert
    Lieke Bogaert
    Hester Bax
    Bernice van der Pompe
     
Zaterdag Gemengd 1 Anke Carels
Gemengd Hoofdklasse Marlies Demmers
DE, HE, GD, DD, HD   Danielle Leusink
    Michiel Hopmans (c)
    Paul Vlak
    Ivo Kovac
     
  Gemengd 2 Femke Goossens
  3e klasse Marieke Kapteijn
    Jolijn Millenaar van Herwijnen
    Sjors Rutten (c)
    Jacco Versluis
    Rutger Engbers
     
  Gemengd 3 Cindy Westland
  3e klasse Iris Maas
    Vivian van Loo
    Coen Diemel (c)
    Koen van Loo
    Stijn Derksen
     
  Gemengd 4 Silvie Coppelmans (c)
  3e klasse Linda Haans
    Eva van Gorp
    Lonneke van Schijndel
    Rob Spijkers
    Toshin Tjin-A-Sie
    Rob van Iersel
     
  Gemengd 5 Susanne van de Ven (c)
  4e klasse Inez Annee
    Carolien Thijssen
    Luc Wouters
    Barrie Maas
    Arlon Biemans
     
  Gemengd 6 Annet Koning (c)
  4e klasse Jeanine de Kluiver
    Shanna Kleinschmidt
    Robert van der Veer
    Bart Becx
    Tim de Bont
     
Zaterdag Gemengd 1 Annemarieke Scheperkamp (c)
Gemengd dubbel 1e klasse Yvonne Beurskens
DD, HD, 2 x GD   Marjolein Hendrix
    Roald Kokke
    Rick America
    Yanniek Ivens
    Tom Rieff
     
  Gemengd 2 Manon van Dooren
  3e klasse Sandra Vermeer
     
    Bob Adang
    Denny Claessen (c)
    Amaranth Vereijken
     
  Gemengd 3 Anouk Bolink
  4e klasse Romy van Gils
    Anne van Ostaden
    Tom Kuijpers (c)
    Sidney van Well
    Joost Somers
    Frans Vromans
     
Zondag Heren 1 Marnix Ceelaert 
Heren 2e klasse Yari de Jong
4 x HE, 2 x HD   Walter Neyens
    Arno Roos
    Ido Kronenberg (c)
    Roel de Kok
    Michiel van Rijn van Alkemade
     
  Heren 2 Bram Kuijpers (c)
  7e klasse Timo Kok
    Rob Jansen
    Jeroen Elias
    Roel Bogaert
    Jasper Vingerhoets
    Rutger de Vaan
     
Zondag  Dames 1 Marion van Aalst (c)
Dames 5e klasse Marianne van Bommel
4 x DE, 2 x DD   Freija Vermolen
    Karin du Long
    Saskia de Vries
     
     
  Dames 2 Kim Baijards 
  5e klasse Sandra Meijs
    Ashley de Loos (c)
    Yvonne Ensink
    Nicole Credoe
     
     
  Dames 3 Lisan Zoon (c)
  5e klasse Inge Huijben
    Esmee de Bekker
    Maudi de Veth 
    Lenneke Haagh
    Joanne Cornelisse
     
Invallers   Pia Scheperkamp 6-5
    Maurice Hermans 8-8
    Maud van der Heijden 8-8
    Gonnie Philippa 8-8
    Nikki Damen 5-4
    Percy Roosblad 9-9
    Anna di Bella 9-9
    Tom Scholtze 8-7
    Rogier Bresser 8-8
    Maarten Kemmeren 6-6
    Robert-Jan Jacobs 8-7
    Ilja Jacobs 7-6
    Tjarda van der Bruggen 9-9
    Bas de Bok 9-8
    Erikjan Metselaar 9-9
    Karin van Leeuwen 5-4
    Nanne Jansen 8-8
    Tahnee Kouters 7-6
    Maurice Hermans 9-9
    Philippe Ceelaert 8-8

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 542 0606

Address

Goirlese Weg 34A
5026 PC Tilburg